Bursa Auer Kombi Servisi

Kategori:

Bursa Auer Kombi Servisi

Auer, 1957 yılında Türk Fransız ortaklığı ile kurulmuştur. 1970’li yıllarda faaliyet gösterdiği sektörde lider olan ve çok popüler olan Auer, geçirdiği krizlerin ardından konumunu kaybetmiş olsa bile bulma şirketler tarafından 2005 yılında Ulubaş Şirketler Grubu tarafından satın alınmasının ardından 2006 yılında Sanko Holding bünyesine geçmiştir. Bursa Auer Kombi Servisi olarak ülkemizde hizmet vermektedir.

Auer Marka Kombi Teknolojisi

24 kW (20.640 kcal/h) kapasitede olan Auer marka kombiler  kolay bir kullanıma sahip olan LCD ekrana sahiptir. %93  oranında yüksek verim sağlamaktadır. Özel olarak tasarlanmış olduğu için  çağdaş bir tasarıma sahiptir ve estetik açıdan güzel bir görünüme bulunmaktadır. Full alev modu ve elektronik ateşleme özelliklerine sahiptir ve bu özellikleri sayesinde 3 yıldızlı yanma performansı gösterir. İstenildiği  takdirde LPG ve doğalgaz ile çalışma özelliği bulunmaktadır. Eşanjörü  bakırdan imal edilmiştir.  Düşük enerji üretmesi sebebiyle ekonomik yönden tasarruf etmeyi sağlamaktadır.

Düşük  şebeke suyunda bile sıcak su erişimi sağlamaktadır. 12 adet birbirinden farklı emniyet sistemi ile cihaz korumasını gerçekleştirmektedir. LCD ekran sayesinde  herhangi bir arıza uçtuğu zaman otomatik olarak arızayı tespit etmekte ve LCD ekran üzerinde göstermektedir. Opsiyonel olarak oda termostatı özelliği bulunan Auer  marka kombiler montaj ve bakım yönünden oldukça kullanışlıdır. Gürültü yapmadan sessiz çalışma özelliğine sahip olan Auer kombiler üzerinde gereksiz tuş kalabalığı olmadığı için sade bir görünüşe sahip olmakla beraber oldukça kullanıcı dostu bir ürün olarak dikkat çekmektedir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz özellikleri sebebiyle Auer marka kombiler ülkemizde oldukça tercih edilen bir marka olarak ön plana çıkmaktadır.

Auer Marka Kombi Arızaları

Auer kombiler için çoğunlukla ısınma problemleri gözükmektedir. Aşağıda Auer kombiler ile ilgili arıza kodları verilmekte olup kodların öğrenilmesinden önce dikkkat  edilmesi gereken en önemli husus bu arıza kodları ile karşılaşıldığı zaman mutlaka servisin çağrılması ve servis aracılığı ile arızaların giderilmesinin tercih edilmesidir.

Auer Kombi 101 arıza kodu: Bu arıza kodu ekran üzerinde görüldüğünde aşırı ısınma sorunu yaşadığını  göstermektedir.  Kombi kapatılarak servis çağrılmalıdır.

Auer Kombi 501 arıza Kodu: Bu arıza kodu ekran üzerinde görüldüğünde kombide ateşleme sorunu bulunduğu ya da alev olmadığını göstermektedir. Kombi zaman kaybetmeden kapatılarak servisi haber verilmelidir.

Auer Kombi 103-104-105-106-107 arıza kodları: Bu arıza kodları ekran üzerinde görüldüğünde  kombide yetersiz dolaşım olduğu anlaşılmaktadır. Bir  an önce servisi başvurmak gerekmektedir.

Auer Kombi 601 arıza kodu: Bu arıza kodu ekran üzerinde görüldüğünde egzoz dumanının tahliyesinde arıza var demektir. Bu  arıza çok ciddi bir arıza olup kombinin hemen kapatılması ve servis gelene kadar hiçbir şeye dokunulmaması gerekmektedir.

Auer Kombi 305-306-307 arıza kodları: Bu arıza kodları ekran üzerinde görüldüğünde  elektronik kartta arıza var demektir. servis  çağrılarak kartın değişmesi gerekmektedir.
Auer Kombi 607-677 arıza kodları: Bu arıza kodları ekran üzerinde görüldüğünde anakart arızası  olduğunu ifade eder. Tek çare Bursa Auer Kombi Servisi tarafından anakartın değiştirilmesidir.

Auer kombilerde  genel olarak görülen arızalar ve arıza kodları yukarıda belirtildiği gibi olup bu tarz arızalar ile karşılaşıldığında zarar görmemek ve mal kaybına vuran olması için bütün elektronik cihazlarda olduğu gibi servis tarafından gerekli işlemler yapılmalıdır.

Bursa Auer Kombi Servisi Teknik Servis

Bursa Auer Kombi Servisi olarak Auer marka kombiler için ter türlü kurulum, onarım bakım ve  teknik servis hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır. Bizimle irtibat kurmanız halinde Müşteri temsilcilerimiz tarafından servis talebiniz kaydedildikten sonra istediğiniz hizmeti almanız sağlanacaktır.

Bursa Auer Kombi Servisi ‘ne ulaşmak için Sservis ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Auer Kombi Servisi

Bursa Auer Kombi Servisi