Bursa Berussa Kombi Servisi

Kategori:

Bursa Berussa Kombi Servisi

Isıtma sektörüne ilk olarak 1958 yılında  hizmet vermeye başlayan  Berussa, katı yakıtlı soba ürettiği günlerden bu güne kadar büyük gelişme kaydetmiştir. Bir çok alanda faaliyet göstermekte olan firma 20’den fazla ülkeye ithalat yapmaktadır. Berussa Bursa ilimizde kurulmuş olup şu an Kestel  Organize Sanayi Bölgesi içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir.  50 yılı aşkın süredir sektörde yer alan firma,  Berussa Kombi Servisi olarak da hizmet vermektedir.

Berussa Marka Kombi Teknolojisi

Berussa marka kombiler en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Bu yüzden Çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Berussa marka kombiler için  üretim aşamasında son model teknolojiler kullanılmaktadır. Firma tarafından yapılmakta olan Berussa marka ürünleri için  gerek yurtiçi gerekse yurtdışı  satın alma talepleri bulunmaktadır. Firma  yarım yüzyıldan fazla bir süredir hizmet vermekte olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Berussa için   müşteri memnuniyetini sağlamak her şeyin üzerindedir. Bu yüzden her zaman son teknolojiyi kullanır ve buna yönelik çalışmalarda bulunur. Son teknoloji kullanılarak birçok Özelliğe sahip olacak üretilen Berussa marka kombiler  düşük yakıt kullanımına sahip  olması sebebiyle oldukça tercih edilmekte olan bir firmadır. Berussa kombileri  tercih eden kişiler için eşsiz bir deneyim yaşama imkanı sağlamakla beraber yarım asırlık bir tecrübe ile her koşulda en iyi performansı göstermektedir. Bu özellikleri sayesinde çok sayıda talep edilen Berussa kombiler her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Berussa Marka Kombi Arızaları

Berussa Kombi ile ilgili en çok rastlanan arıza türleri ve bu arızaların kodları aşağıda gösterilmektedir.

 

Berussa Kombi E1 Arıza Kodu: Baca çekişinin olmadığını gösteren arıza kodudur.

 

Berussa Kombi E2 Arıza Kodu: Aşırı ısınmanın gerçekleştiğini gösteren arıza kodudur.

 

Berussa Kombi E3 Arıza Kodu: Alev oluşmadığını gösteren arıza kodudur

 

Berussa Kombi  E4 Arıza Kodu: İstenilen sıcaklık seviyesi ile ilgili sorun olduğunu gösteren arıza kodudur.

 

Berussa Kombi E5 Arıza Kodu: Kullanma suyu sıcaklığı ile ilgili sorun olduğunu gösteren arıza kodudur.

 

Berussa Kombi E6  Arıza Kodu: Alev oluşmadığını  (İyonizasyon Arızası) gösteren arıza kodudur

 

Berussa Kombi E7 Arıza Kodu: Bacada tıkanma  olduğunu gösteren arıza kodudur.

 

Berussa Kombi E8 Arıza Kodu: Sigorta arızası gösteren arıza kodudur.

 

Berussa Kombi E9 Arıza Kodu: Kart arızası  olduğunu gösteren arıza kodudur.

 

Berussa Kombi E0  Arıza Kodu: Gerilimin çok düşük  olduğunu gösteren arıza kodudur.

 

Berussa kombi ile alakalı yukarıda yer alan hatalardan biri veya  başka arızaları yaşanması durumunda  en yakın Bursa Berussa Kombi Servisi yetkili teknik servisten yardım talep edilmelidir. Aksi taktirde  yetkisiz teknik servislerden  yardım istemek ve bu konu hakkında tecrübesi ve eğitim olmayan kişilere tamir işlemi yaptırmak cihazınız üzerine geri dönüşü olmayan sorunlara yol açmakla birlikte cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmasına neden olacaktır.

 

Bursa Berussa Kombi Servisi Teknik Servis

 

Bursa Berussa Kombi Servisi olarak Berussa marka kombileriniz için  Her türlü bakım, onarım ve kurulum gibi hizmetler başta olmak üzere Bursa Berussa Kombi Servisi teknik servis  konusu ile ilgili her türlü hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bursa Berussa Kombi Servisi firmamız Bursa Çözüm Teknik olarak Berussa markası ile ilgili  yapılacak olan işlemler  ve hizmetler için  servis olma özelliği taşımaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak ve sorunlarınıza en kısa yoldan çözüm bulmak için Sservis ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Berussa Kombi Servisi

Bursa Berussa Kombi Servisi