Bursa Electrolux Kombi Servisi

Kategori:

Bursa Electrolux Kombi Servisi

Electrolux  Kombi Firma Tanıtımı:

Electrolux, derin tüketici bilgisine dayanan, profesyonel kullanım için ev aletleri alanında küresel bir liderdir. Profesyonel kullanıcılar ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiş özenle tasarlanmış, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. Ürünleri arasında buzdolabı, fırın, ocak, ocak, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge, klima, kombi ve küçük ev aletleri bulunmaktadır. Electrolux, AEG, Zanussi, Frigidaire ve Electrolux Grand Cuisine gibi değerli markalar altında Grup, her sene 150’den fazla pazarda müşterilerine 60 milyondan fazla ürün satmaktadır. Electrolux’un dünya genelinde yaklaşık 55.000 çalışanı vardır.

Electrolux  Kombi Özellikleri ve Teknolojileri:

Elektrolux kombiler, son derece verimlidir. Electrolux, Avrupa’daki beyaz eşya sektöründe pazar lideri ve ABD’nin bu alandaki üçüncü büyük pazar payına sahiptir.. Şirketin cirosu yılda 14 milyar Euro’yu aşmaktadır. Elektrolux kombinin bazı önemli özellikleri:

Güç: 9,3-23,7 kW

Kazan gücü % 90 performans faktörü ile: % 90,1 kW

Ön alan: 60-220 m2

Maksimum basınç (sıcak su temini):        6 bar

Minimum basınç (sıcak su temini):           0,3 bar

Dt = 25 olan gaz-hava karışımı kapasitesi

Electrolux  Kombi Arızaları:

Diğer tüm kombi modellerinde olduğu gibi aşağıda genel olarak bildirilen konularda kombilerde arızalar ve problemler meydana gelebilmektedir;

  • Kombide ısı veya sıcak su olmaması,
  • Kombide sızıntı ve damlamaların meydana gelmesi,
  • Kombinin gürültülü veya anormal çalışması,
  • Kombinin pilot ışığının yanmaması,
  • Kombinin basıncının düşmesi,
  • Kombi termostat problemleri,
  • Kombinin suyu kaynatması,
  • Kombinin radyatörleri ısıtmaması,
  • Kombinin kendini kapatması,

Bursa Electrolux Kombi Servisi Teknik Servis:

Sservis Şirketi, Elektrolux marka kombilerin Bursa Electrolux Kombi Servisi teknik servisi, bakımı ve onarım işlemlerini uzman personel ve kadrosu ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bursa Electrolux Kombi Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, eğitimli kadrosu ve değerli müşterilerine en kaliteli ve en hızlı servisi en uygun maliyetler ile vermeyi amaçlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak ve sorunlarınıza en  iyi ve en kısa yoldan çözüm üretmek için Sservis ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bursa Electrolux Kombi Servisi

Bursa Electrolux Kombi Servisi – Bursa Electrolux Kombi Servisi