Bursa Hitachi Kombi Servisi

Kategori:

Bursa Hitachi Kombi Servisi

Odamira Namihei tarafından 1910 yılında marka elektronik tamirhanesi olarak kurulmuştur. Hızla gelişen ve büyüyen bir marka olan Hitachi markası, aynı yıl içerisinde elektrik motorları üretmeye başladı. Bu alanda iyi olan bu marka daha sonra ev araç gereçleri gibi ürünler de üretmeye başlayarak ev ısıtma sistemleri piyasasına giriş yaptı.

Hitachi Kombi Teknolojisi

Uzun yıllardır bu işleri yapan bu marka, kendini hızla geliştirmiş ve her teknolojiye ayak uydurmayı başarmıştır. Aynı şekilde kombi sistemlerinde de en iyi şekilde adını duyurmayı başaran bu firma, kullanıcısının beğenisini kazanarak talep yoğunluğuna neden olmuştur. Bu marka son teknolojileri ürünlerinde kullanmakta olup kombi sistemlerinde, 24 KW’a kadar çıkan ısı pompası kapasitesi ile kullanıcısına 7/24 sıcak su sağlamaktadır. Maksimum 400 metrekareye kadar ısıtma alanına sahiptir. Aynı zamanda alınmış olan kombi cep telefonu ile işletim sistemi fark etmeksizin (Android, iPhone gibi) uzaktan kontrol sağlayarak ev içi ısıtma sisteminizi ayarlayabilirsiniz.

Hitachi Kombi Arıza Kodları

Arıza sebepleri genellikle bakımı yapılmayan ya da kullanıcı tarafından yanlış bir şekilde yapılan işlemler sonucu oluşmaktadır. Kombi sistemleri yıllık olarak düzenli bakım isteyen sistemlerdir. Çünkü uzun süreli kullanımlarda oluşan bazı aksaklıklar ya da iç parçalarında oluşan bazı hatalar meydana gelebilmektedir. Aynı şekilde bakım yapılmadığında da arızalar meydana gelmektedir. Temizlenmesi gerek fan ve bacalı sistemli kombilerde bacalar kullanıcıya zorluklar yaşatabilmektedir. Aynı şekilde temizlik ve bakım gerektiren su giriş ve çıkış sistemleri uzman biri tarafından bakımı yapılmalıdır. Hitachi markası kombi ürünleri için arıza kodlarını kullanıcı ile paylaşmamıştır. Bu neden arıza verdiği durumda Bursa Hitachi kombi Servisi ‘ni aramanız gerekmektedir.

Bursa Hitachi Kombi Servisi

Kombide oluşan arızalar içinse kullanıcı müdahale etmemeli onun yerine uzman kişiler çağrılmalıdır. Alanında uzman olan Bursa Hitachi Kombi Servisi, arıza kaydı açmanız dahilinde teknik servis elemanlarından birini göndererek, kombi konusunda kontrol yapmaktadır. Kontrolü yapılan kombinin onarımı orada tamamlanabilirse tamamlanmakta ancak daha büyük bir iş gerektiren ürün ise kombi teknik servise götürülmektedir. Teknik serviste Hitachi kombi alanında uzman kişiler tarafından kombi kontrolleri yapılarak arıza kodunun altında başka neden olup olmadığı araştırılmaktadır.

Bakım değinildiği gibi kombi sistemleri içi en önemli unsurlardan biridir. Yıllık bakımı düzenli olarak yapılan ürünlerde kullanıcılar herhangi bir sorun yaşamamakla birlikte, ürünlerini güvenle kullanabilmektedirler. Bursa Hitachi Kombi Servisi, onarım için vermiş olduğunuz kombiniz ile yakından ilgilenerek bakım zamanı geldiğinde sizleri arayarak bilgi vermektedir. Ve bakım zamanı gelen kombi sistemi için alanında uzman bir kişi göndererek ürün bakımları tamamlanmaktadır. Aynı şekilde ürün onarıma verilmemiş dahi olsa yıllık bakım için Bursa Hitachi Kombi Servisi ni arayarak bakım yapılmasını isteyebilirsiniz. Bakım için gelen tüm elemanlar bu alanda uzman olup kombi bakımını en iyi şekilde gerçekleştirerek ve tüm kontrollerini sok kez kullanıcıya güvenle kullanma garantisi vermektedir.

Arıza kaydı açılan ürünler için Bursa Hitachi Kombi Servisi tarafından gönderilen teknik elemanlar ürün kontrollerini bulundukları ortamda yaparak bir sonuç çıkarmaktadırlar. Ürün orada tamir edilebiliyorsa yanlarında bulunan araç anlamında zengin araçlarla onarımı sağlamaktadırlar. Eğer ürün o ortamda onarımı sağlanamıyorsa teknik servise götürülerek orada onarımı sağlanmaktadır. Teknik servise götürülen ürünler en ince detayına kadar incelenerek, verdiği arıza koduna uygun işlem yapılır. Yedek parça gerektiği durumlarda geniş yeden parça bünyesine sahip olan Bursa Hitachi Kombi Servisi ürünlerde kullanıcı hayatının tehlikeye girmemesi adına ve işinde profesyonellik adına farklı markaların yedek parçalarını asla kullanmamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için Sservis ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Hitachi Kombi Servisi

Bursa Hitachi Kombi Servisi