Bursa Klima Servisi

Kategori:

Bursa klima servisi işlemlerinde, Bursa merkezde ve diğer tüm ilçelerinde en iyi teknik servis hizmetlerini sunan Sservis firması, 16 yıla yakın bir süredir vermiş olduğu hizmetler ile klimalarınızın ihtiyacı olan en iyi teknik çözümleri sizlere sunmaktadır. Firmanın sahip olduğu bu 16 yıllık tecrübe, tamamı ile müşterilerine memnuniyet odaklı bir hizmet vermeyi sağlamaktadır. Sservis firması, çalışanları arasında oluşturulmuş olan iletişimsel ağ ile birlikte, en hızlı ve em kaliteli çözümleri müşterilerine sunmaktadır. Sservis firması, klima teknik servis hizmetleri konusunda alanında en iyi firma olma özelliği de taşımaktadır.

Size yakın olmamız bizim en büyük mutluluğumuz olmasından kaynaklı Bursa’nın karmaşık sokaklarına ve yoğun trafiğine rağmen hızlı bir şekilde size hizmet verebilmemiz için artık daha da yakınınızdayız. Firmamız firma liderinde kurulan ve tamamen resmi evraklar (vergi levhası, çalışma belgesi gibi) barındıran bir firma olarak size gönül rahatlığı ile ve herhangi bir sorun yaşamamanız için kapsamlı belgelerimizle Bursa klima servisi olarak hizmetinize sunmaktayız

Herhangi bir problem yaşadığınız takdirde size kolaylıkla ulaşabilmek için arıza bölümlerimizi kategorilere ayırarak daha kolay hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kategorilere ayırdığımız tamir ve teknik işlemlerimiz tamamen size daha kısa sürede ve daha hızlı en güzel hizmeti vermeyi amaçlayan Bursa klima servisi olan şubemizi hizmetinize sunuyoruz.

Sservis olarak tüm yasal yollar ile hiçbir evrakta eksik olmaksızın sadece klima değil diğer ısıtma ve soğutma işlemleri ile de ilgilenmekteyiz. Arıza tespitinizde herhangi bir parça değişikliği olduğunda tamamen orijinal parçalar olup daha sonraları tekrar aynı problemleri yaşamamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Ayrıca tekrar aynı sorunla karşılaştığınız da size garanti kapsamında olmakla beraber aynı ürünün üstelik artı bir ücret talep etme den yenisi ile değiştirip size sunmaktayız.

Sservis bünyesinde hizmet vermekte olan Bursa klima servisimiz, gerek kalifiye elemanları gerekse de profesyonel çalışanları ile etkili bir bütündür.

Bursa genelinde bu işi sorunsuz bir şekilde yerine getirerek müşteri memnuniyeti açısından tam not alabilen nadir firmalardan bir tanesi Sservis ekibidir.

ETİKETLER: