Kombi Bakım Hizmeti

Kategori:

Kombinizi satın aldıktan sonra bakımına da dikkat etmeniz gerekir. Güvenli ve kolay montaj olanağı sağlayan kombi modellerinin kurulum aşamalarında servisten hizmet almak önemlidir. Kombi modellerinin uzun ömürlü kullanım sağlayabilmesi adına düzenli aralıklarla rutin bakımlarının yapılması gerekmektedir. Özellikle kış ayları başlamadan önce bakımını yapmak sonrasında meydana gelebilecek bazı arızaların önüne geçecektir. Rutin bakımlar için yetkili teknik servisten destek alabilirsiniz. Bursa kombi servisi ihtiyaçlarınız için kombileriniz montaj ve rutin bakımında servis olan Sservis ekibinden destek alabilirsiniz.

Tüm kombi modellerinde aşağıda genel olarak bildirilen konularda kombilerde arızalar ve problemler meydana gelebilmektedir;

  • Kombide ısı veya sıcak su olmaması,
  • Kombide sızıntı ve damlamaların meydana gelmesi,
  • Kombinin gürültülü veya anormal çalışması,
  • Kombinin pilot ışığının yanmaması,
  • Kombinin basıncının düşmesi,
  • Kombi termostat problemleri,
  • Kombinin suyu kaynatması,
  • Kombinin radyatörleri ısıtmaması,
  • Kombinin kendini kapatması,

Bu arızaların yaşanması durumunda bir Bursa kombi servisi iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu alanda hizmet veren Sservis deneyimli ekibiyle en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulabilir.

Kombi arızaları için güvenlik önlemleri almış olsa da kombi arızaları kaçınılmazdır. Aynı zamanda kombinin uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yapılması da gerekmektedir. Bu iki işlem için teknik servislerden destek almanız gerekmektedir. Sservis bölgedeki her marka ve modelde kombi için bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır. Kombi arıza ile karşılaştığınızda ilk aşamada kombiyi tamamen kapatmak gerekmektedir. Bu şekilde arızanın daha fazla kötüleşmesini engelleyebilirsiniz. Arızalı kombinin çalışması sizi için de tehlikeli bir durum ortaya çıkaracaktır. Kombiyi kapattıktan sonra vakit kaybetmeden servis ile iletişime geçmelisiniz. Bu şekilde kombi ile ilgili her türlü sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

Bursa kombi servisi arıza ve bakım durumlarında sizlere yardımcı olacaktır. Yıllık bakımlar da Bursa kombi servisi aracılığıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Siz de kombinizin bakımlarını yaptırmak için sunduğumuz teknik hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bu şekilde kombinizin ömrünü arttırarak kış aylarında olası ani kombi arızalarından kaçınabilirsiniz.  Her konuda ayrıntılı bilgi almak için Sservis ile iletişime geçebilirsiniz.

ETİKETLER: