Bursa Maktek Kombi Servisi

Kategori:

Bursa Maktek Kombi Servisi

Maktek markası 1977 yılında kurulmuş müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretme ilkesini benimsemiş ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen bir firmadır. Maktek markalı ürünler yurtiçinde beğeni ile kullanıldığı gibi yurt dışında da beğeni ile kullanılmakta ve talep edilmektedir. Isıtma cihazları alanında dünyaya yön veren bir marka olup, çeşitli bölgelerde bulundurduğu servis imkanları ile çok tercih edilen bir markadır.

Maktek Kombi Teknolojisi

Maktek ısıtma teknolojilerine yön veren bir firma olarak ürettiği kombi sistemlerini tam yoğuşmalı ve elektrikli olarak ayırmıştır. Aynı zamanda LCD ekrana sahip olan ayrı bir kategoride alınabilen kombi sistemleri vardır. Tam yoğuşmalı kombi ürünlerinde 28 KW kapasiteli sıcak su sağlama imkânı vardır.  Kombi içerisinde donmaya karşı oluşabilecek sorunlardan dolayı donma karşıtı koruma emniyeti bulunmaktadır.  Kombi de bulunan ön ekran çok fonksiyonlu olup, dokunmatik özelliğe sahiptir. Elektrikli kombiler ise cep telefonu ile yapılabilen uzaktan kontrol sistemine sahiptir. Bu tip kombi sistemi oda sıcaklığına göre kendini ayarlayabilen bir sisteme sahiptir.

Maktek Kombi Arıza Kodları

Her teknolojik üründe olduğu gibi ev ısıtma sistemlerinden biri olan kombide de arızalar olabilmektedir. Bu arızalar bazen çok yanlış kullanıma bağlı kullanıcı hatalarından bazense uzun süre kullanılan ürünlerde artık eskiyen parçaların oluşturmaya başladığı arızalardır. Aynı şekilde bakımı yapılmayan kombilerde kullanıcısına bir süre sonra arızalandığını gösterebilmektedir. Aşağıda bazı Bursa Maktek Kombi Servisi arızaları sıralanmıştır.

  • E01 Arıza Kodu: Kombi içerisinde ısıtmak için oluşması gereken alev oluşmaması ve oluşan alevin yanıltıcı bir alev olması sonucu bu arıza kodu gözükmektedir.
  • E02 Arıza Kodu: Kombi çalışması ile kombi içerisinde bulunan parçaların aşırı ısınmasından oluşan arıza kodudur.
  • E04 Arıza Kodu: Kombideki su için düşük veya yüksek su basıncı anlamına gelen arıza kodudur.
  • E05 Arıza Kodu: Kombide bulunan kalorifer hattı içerisindeki NTC sensörünün arızalandığını gösteren arıza kodudur.
  • E06 ya da E012 Arıza Kodu: Kalorifer içerisinde bulunan sıcak su için NTC hatası arıza kodudur.

Bursa Maktek Kombi Servisi

Maktek markasının ürünleri, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu arz talep ilişkisi üzerine Maktek firması çeşitli bölgelerde servisler açmıştır. İşinde iyi olan Bursa Maktek Kombi Servisi, alanında uzman kişilerle çalışmaktadır. Kombi arıza kaydı için başvuru yapmanız dahilinde, ürün kontrolü için bir eleman göndererek ürün kontrol edilir. Arıza kombi kurallarına göre ve vermiş olduğu kodlara göre belirlenip ondan sonra tamir edilip edilmeyeceğine bakılır. Eğer ürün kontrol edildiği bölgede tamir edilebilecek durumda ise tamiri orada yapılır. Ancak tamir edilemeyecek durumda ise arıza kontrolü yapan kişi tarafından Bursa Maktek Kombi Servisi teknik servisine götürülerek tamiri orada yapılmaktadır.

Kombi ürünleri bakım gerektiren ürünler olup, düzenli olarak bakımı sağlanmalıdır. Bakımı bu alanda uzman kişiler tarafından yapılmalı ve kombinin özellikleri iyi bilinmelidir. Bu konuda uzman kişiler ile çalışan Bursa Maktek Kombi Servisi, aramanız dahilinde Maktek markalı kombinizi iyi tanıyan bir uzman tarafından kontrol edilir ve bakımları yapılır. Bakım sırasında kullanıcıyı tehlikeye sokmaması adına en ince detaylarına kadar kontrolleri yapılır.

Arıza kaydı alınan ve onarımı evde yapılmayan kombilerin teknik servise getirilmesi dahilinde vermiş olduğu arıza kodu incelenerek en iyi onarımı yapılmaktadır. Parça değişimi yapılması gerektiği durumlarda Bursa Maktek Kombi Servisi, orijinal parçalar kullanmaktadır. Kullanıcının hayatını tehlikeye atmamak amacı ile aynı zamanda iş profesyonelliği nedeni ile kombi içerisinde değişmesi gereken parçalar için farklı markaların yedek parçaları asla kullanılmamaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak için Sservis ile iletişime geçebilirsiniz. 

Bursa Maktek Kombi Servisi

Bursa Maktek Kombi Servisi