Bursa Rubenis Kombi Servisi

Kategori:

Bursa Rubenis Kombi Servisi

Rubenis kombi diğer markalar arasında kalitesi ve güvenirliği ile tüketiciler tarafından tercih edilen bir kombidir. Evinizin, iş yerinizin kombiyi kullandığınız iç mekânın ısınmasını ve sıcak su ihtiyacını karşılar. Rubenis kombi az yer kaplaması, kolay taşınabilirliği ve kolay kullanımı ile tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Otomatik kontrolü kolay olan ve sessizce çalışan kombi ısınmanızı ve sıcak su ihtiyacınızı kolaylıklar sağlar.

Rubenis Kombi ve Bileşenleri

Rubenis kombinin tüketiciler tarafından tercih edilmesi kaliteli malzemeleri ve gelişmiş programından kaynaklıdır. Tüketicinin rahat etmesi için en gelişmiş donanım Rubenis kombide bulunmaktadır. Bakır teller, DKP saç, Galvanizli çelik donanım ve alüminyum malzemeler ile oluşan ana parçalar fan, genleşme tankı, akış şalteri, elektronik kart, baca ve sıcaklık sensörleri kaliteli ve kullanışlı bir kombiyi oluşturan donanımlardır. Kullanıcı tercihine göre farklı uygulamalarla üretilen kombi modellerinin ana görevi mekân içi ısıyı sağlamak ve sıcak su ihtiyacını karşılamaktır.

Kombi Arızaları Önemli

Bursa Rubenis kombi servisi kombinizde oluşan arızalarda 7/24 yanınızdadır. Kombi arızaları uzman kadro ile onarılmalıdır. Kendi çabalarınız ile onarmaya çalıştığınız kombinize geri dönüşü olmayan ciddi hasarlar bırakabilirsiniz. Kombinizde oluşan arızalar kullanıcı hatası, üretim hatası veya montaj hatasından kaynaklanıyor olabilir. Bursa Rubenis Kombi Servisi ‘miz her türlü arızayı önemser ve kısa sürede kombinizi kullanıma hazır bir şekilde teslim eder. Kombinizde oluşan arızalar elektrik sisteminden kaynaklanıyor olabilir ve bu arızalar kesinlikle uzman ekip ve donanım gerektirmektedir.

Kendi sağlığınız ve kombinizin ömrü için Bursa merkezde ve tüm ilçelerinde görev yapmakta olan teknik ekibimize başvurmalı Bursa Rubenis Kombi Servisi desteğimizi istemelisiniz. Kombi basıncı içerisinde bulunan suyun azalması ile düşer ve basıncın düşmesiyle mekânınızda ısınma sorunu yaşarsınız. Suyunuzun bitmesi durumunda ikaz sensörü çalışmıyorsa arıza büyür ve kombinize ciddi hasar bırakır. Teknik ekibimiz kombinizin basınç arızalarını kolaylıkla onarır ve kombinizin eski çalışma düzenini kısa sürede sağlar. Kombiniz içerisindeki sigortanın atması durumunda da mekân ısınmasında sorun oluşur. Ayrıca gaz vanasının kapalı olması yine ısınma sorununu oluşturmaktadır.

Bursa Rubenis Kombi Servisi

Teknik servisimiz ısınma sorunu yaşadığınız kombinizdeki arızayı kısa sürede tespit ederek onarımını sağlar. Kombiniz çalışmasında sorun yoksa arıza sensörleri kapalı olmasına rağmen hala ısınmadan tam olarak verim alamıyorsanız termostat derecesinde arıza oluşmuş olabilir. Kombi arızaları uzmanlık isteyen arızalardır ve teknik servisimiz her türlü kombi arızasında 7/24 yanınızdadır. Teknik servisimiz sadece onarım değil kombi bakımı içinde hizmet vermektedir. Kalorifer filtrelerinin düzenli temizlenmesi tıkanıklığı önler ve verimli bir şekilde ısınmayı sağlar. Ayrıca kombinizin çok enerji yakmamasını verimli bir şekilde çalışmasını da temizlenen filtreler ile sağlamış olursunuz. Kalorifer boru hattınızın da düzenli aralıklarla temizlenmesi ısı verimini artırır ve oluşabilecek arızaları önler.

Sıcak suyunuz kombiniz tarafından sağlanıyor fakat kaloriferler ısınmıyorsa kalorifer kısmına giden su borularında arıza oluşmuş olabilir ve teknik servise başvurmanız gerekir. Kombiler sessiz çalışan cihazlardır gürültülü çalışıyorsa fan motorunda, devir daim motorunda arıza oluşmuş veya kombi haznesi içerisindeki suya hava dolmuş olabilir. Kombiniz su kaçırıyorsa radyatöründe, genleşme tankında veya hava tahliye sisteminde arıza oluşmuş olabilir tüm bu donanım arızaları uzman ekip gerektirir. Kombi arızalarınızda Bursa Rubenis Kombi Servisi  teknik ekibimiz hizmetinizdedir.

Kombiniz verimli çalışıyor fakat üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk oluyorsa petekler içerisinde tıkanıklık söz konusudur. Kombinizin bakım ve onarımı için her türlü kaliteli hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız.

Rubenis Kombi Teknik Servisine Ulaşmak Çok Kolay

Bursa Rubenis Kombi Servisi her türlü kombi arızlarında 7/24 ulaşabileceğiniz şubemiz ile hizmetinizdedir. Bursa ve tüm ilçelerinde bulunan şubelerimiz kaliteli hizmet ve hızlı çözüm ile yanınızdadır. Kısa sürede arızayı tespit edip onardığımız kombilerinizi kullanıma hazır bir şekilde siz müşterilerimize teslim ederiz.

Ayrıntılı bilgi almak için Sservis ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Rubenis Kombi Servisi

Bursa Rubenis Kombi Servisi