Bursa Sharp Kombi Servisi

Kategori:

Bursa Sharp Kombi Servisi

Sharp markası 1912 yılında kurulmuş ve şirketi “Ever-Sharp” isimli mekanik bir kalemden yola çıkarak türetilmiştir. Şirket, kuruluşunda itibaren birçok ürün üretmiş ve aynı zamanda teknolojik alet alanına girmeye başladığından beri güçlü bir şekilde ilerlemiştir. En son kombi sektörüne giren Sharp şirketi, bu alanda da adını duyurmayı başarmıştır.

Sharp Kombi Teknolojisi   

Birçok ürün alanında hizmet vermekte olan Sharp markası 100 yılı aşmış bir süredir ev alanında da kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ürünlerinde son teknolojileri kullanmakta olan bu marka kombi açısından da en son teknolojiyi kullanmıştır. Kullanım açısından kolay bir kullanım sunan Sharp kombi sistemi herhangi bir sorun, su akıtma sıkıntısı gibi sıkıntılar çok sık yaşanmamakla birlikte güvenli bir ev ısıtma sistemi sunmaktadır. Ev ısıtma sisteminde teknoloji kullanımında, en son teknolojiyi kullanmakta ve müşterilerine güvenilir bir sistem sunmaktadır.

Sharp Kombi Arıza Kodları

Her teknoloji ürününde olduğu gibi kombi ürünlerinde de arızalar belirmektedir. Bu arızalar kullanıcı kaynaklı ya da uzun süre kullanılan ürünün iç parçalarında oluşan sorunlardan kaynaklı olabilmektedir. Sharp arıza kodları E1, E3, E4 ve E8 olarak sıralanabilmektedir. E1 arıza kodunda, kombi içerisinde oluşan yüksek basınç nedeni ile oluşan arızalar için ürünün vermiş olduğu arıza kodudur. E3 kodu, kombi ürününün içerisinde düşük basınç ile oluşmakta olan ürün arıza kodudur. E4 arıza kodu, kombi içerisinde oluşan yüksek sıcaklıktan dolayı, iç parçalarda oluşmakta olan arıza kodudur. E8 kodu, içerisinde bulunan parçaların yüksek sıcaklığa karşı korunması için koyulmuş olan fan sisteminde oluşan bir sorundan dolay çıkan arıza kodudur.

Bursa Sharp Kombi Servisi

Her kombi ürününde profesyonel bir hizmet vermekte olan Bursa Sharp Kombi Servisi, Sharp markalı kombi ürünlerinde de profesyonel bir hizmet vermektedir. Onarım aşamasında kombinin vermiş olduğu arıza kodunu en iyi şekilde okuyup, en iyi onarımı sağlamak için bünyesinde bulunduran profesyonel onarım ekibi ile çalışmaktadır. Arıza verdiğini düşündüğünüz Sharp kombi ürününüz için arıza ekibini arayarak çağırabilir ve onarımın sağlanması için bakılmasını isteyebilirsiniz. Onarımı ev ortamında sağlanamayan ürünler teknik servise getirilerek ürünün teknik açıdan incelenmektedir.

Bursa Sharp Kombi Servisi, Sharp kombi ürününüz için bakım konusunda en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır. Kombi baca, su giriş ve çıkış boruları gibi kontrol edilmesi önem gerektiren ve bakım konusunda güvenli bir şekilde bakım yapılması gerekmektedir. Bursa Sharp Kombi Servisi bu alanda, kombinizin bakım zamanının gelmesi dahilinde su girişi ve çıkış sistemi, baca kontrolleri ve kombi içerisindeki elektrik bağlantılarını kontrol etmektedir. Bakım, kullanıcıyı zor duruma düşürmemek ve aynı zamanda kullanıcısının hayatını tehlikeye sokmamak açısından önem verilen bir olaydır. Bu alanda en iyi şekilde hizmet veren, Bursa Sharp Kombi Servisi Sharp ürünlerinde bu alanda uzman kişilerle çalışmaktadır.

Kombi arıza vermesi durumunda, Bursa Sharp Kombi Servisi nin çağrılması dahilinde kontrol yapılarak evde onarım sağlanıp sağlanmamasına bakılmaktadır. Evde onarımı yapılması dahilinde, kombi onarımları yapılıp tekrar bakımlarına devam edilmektedir. Evde bakım yapılmadığı takdirde kombi teknik servise götürülerek onarımı orda sağlanmaktadır. Geniş bir yedek parçaya sahip olan Bursa Sharp Kombi Servisi, teknik servise gönderilen ürünlerin en iyi şekilde onarımını yapabilmektedir. Az bulunmakta olan Sharp markasının yedek parçalarını Sharp Kombi Servisi olarak en hızlı şekilde temin etmektedirler. Onarımı sağlanan ürün, müşteriye teslim etmek amaçlı sağlam bir araç ile taşınmakta ve onarımı tamamlanan ürünün montajı en doğru şekilde yapılmaktadır. Montaj sırasında tekrar tekrar ürünün su giriş çıkış ve iç elektrik bağlantılarının kontrolleri sağlanmaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak için Sservis ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Sharp Kombi Servisi

Bursa Sharp Kombi Servisi