Klima Bakım Hizmeti

Kategori:

Bazı nedenlerden ötürü klimanızın gazı eksilmiş ya da bitmiş olabilir. Klimanızın gazının eksildiğini ya da bittiğini klimanızın dış kısmında bulunan hafif ince borunun karlanma yaparak arıza belirtisi vermesidir. Normalde klima gazlarının herhangi bir şekilde boşalmaması gerekmektedir. Fakat öyle ki her ne kadar kaliteli marka da olsa klimaların gereğinden fazla yıpratılarak ve hiç bakım verilmeden kullanılması durumunda ne yazık ki gaz boşalması, yok olması gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Gaz dolumlarınızı gerçekleştirmeden önce şu bilgiyi de sizlere vermek isteriz, gaz çeşitleri toplamda iki adettir. Bunlar R22 ve R410’dur. R22 daha çok eski model klimalarından bünyesinde faaliyet göstermektedir. R410 daha nitelikli olmakla beraber orijinal ve etkili bir gazdır. Bu yüzdendir ki kesinlikle bilmediğiniz tecrübe edinmemiş teknik servisler ile iletişime geçmeyin. Klima arızalanmaları ve tamiratı için daima doğru kapı Sservis’tir.

Gaz dolumunu tekrar gerçekleştirerek klimanızı eski haline döndürebilirsiniz. Bunu sorunsuz bir şekilde halledebilmenin en kolay yolu ise Bursa klima servisine başvurmaktır. Sservis bünyesinde son derece etkin ve net olarak çalışmakta olan teknik servisimiz sorunlarınızı en kısa sürede halledecektir.

Tıpkı teknik serviste olduğu gibi, gaz dolumunda da kaliteli işçilik ve ciddiyet ile sizlerin malı bizim malımızdır anlayışı ile hareket etmekteyiz. Her marka ve modeldeki klimalarınız için teknik servis hizmetinin yanında, gaz dolum hizmeti de sunmaktayız.

Klimalarda iyi marka ve teknik servis haricinde gaz dolumları da başlı başına büyük bir sorun ve ciddiyet isteyen bir işter. Sservis olarak, bütün klima markalarının hem teknik servis işlemlerini hem de gaz dolumunu büyük bir ciddiyet ve özen ile yapmaktayız. Biliriz ki, yanlış dolum yapılan klimalarda, kullanım ömrü azalmakta hatta bununla birlikte klimaların çalışma performansı düşmektedir. Gerek gaz dolumunda gerekse de teknik servis konularında Bursa’nın klima öncüsü olmanın haklı gururunu siz değerli müşterilerimiz ile birlikte yaşamaktayız.

Firmamız, teknik servis işlemlerinde olduğu gibi gaz dolumunda da Bursa’da öncü teknik servisler arasında yer almakta ve hizmet kalitesini üst düzeyde tutmak üzere elinden gelen gayreti göstermektedir. Gaz dolumu da en az klima seçimi ve teknik servis imkânı kadar önemli bir konu olmakta, yanlış dolum yapılan cihazlarınız arızalanmakta ya da verimsizleşmektedir. Bu durum da hem sağlığınızın hem de paranızın çöpe gitmesine sebep olmaktadır. Bunun yanında hatalı ve özensiz gaz dolumu, klimanızın çalışma ömrünü azaltacak, bunun ötesinde de klimanızı çalışmaz hale getirecektir.

ETİKETLER: